Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted on Mar 10, 2013

. . PP DP 2005 2.k

 
kakgresapabig_10632. državno prvenstvo v prostem potapljanju
Slovenske potapljaške zveze – SPZ
STA, DYN, DNF
Koper, 21.5.2005

– organizator za SPZ: Športno društvo SAPA – AIDA Slovenija, Koper
soorganizator  Športno potapljaško in ribiško društvo PLK Koper,

– glavni sodnik: Arjan Rapuš, PLK
– pomožni sodnik in direktor tekmovanja: Erik Stojanovič Kocjančič, ŠD SAPA

– delegat SPZ: Sandi Ramuševič, RPD Piran

Rezultati:

Statika – Moški
Tekmovalec Klub Čas točke kazenske končne točke
1. Aleš Mencinger NOVA SUB 6:18 75,6 0 75,6
2. Jure Daič PDM 5:18 63,6 0 63,6
3. Tomaž Cepak PLK 5:10 62,0 0 62,0
4. Primož Šauperl PDM 5:03 60,6 0 60,6
5. Sandi Bitenc PDM 4:58 59,6 0 59,6
6. Luka Pengov ŠD SAPA 4:31 54,2 0 54,2
6. Matej Mihailovski ŠD SAPA 4:31 54,2 0 54,2
8. Mitja Štampfer PDM 2:31 30,2 6 24,2
DQ Aleš Seliškar ŠD SAPA DQ / / DQ
Dinamika s plavutmi – Moški
Tekmovalec Klub Dolžina čas točke kazen. točke končne točke
1. Mitja Štampfer PDM 118m 1:12 59,0 0 59,0
2. Jure Daič PDM 114m 1:39 57,0 0 57,0
3. Primož Šauperl PDM 110m 1:25 55,0 0 55,0
4. Sandi Bitenc PDM 106m 1:24 53,0 0 53,0
5. Luka Pengov ŠD SAPA 100m 1:37 50,0 0 50,0
6. Matej Mihailovski ŠD SAPA 99m 1:21 49,5 0 49,5
7. Aleš Mencinger NOVA SUB 96m 1:30 48,0 0 48,0
8. Aleš Seliškar ŠD SAPA 90m 1:12 45,0 0 45,0
9. Tomaž Cepak PLK 75m 1:15 37,5 0 37,5
Dinamika brez plavuti – Moški
Tekmovalec Klub Dolžina čas točke kazen.točke končne točke
1. Mitja Štampfer PDM 90m 1:20 45,0 0 45,0
2. Luka Pengov ŠD SAPA 85m 1:44 42,5 0 42,5
3. Sandi Bitenc PDM 82m 1:35 41,0 0 41,0
4. Matej Mihailovski ŠD SAPA 75m 1:25 37,5 0 37,5
5. Aleš Mencinger NOVA SUB 68m 1:19 34,0 0 34,0
6. Aleš Seliškar ŠD SAPA 66m 1:18 33,0 0 33,0
7. Tomaž Cepak PLK 50m 1:02 25,0 0 25,0
DQ Jure Daič PDM DQ / / / DQ
Statika – ženske
Tekmovalka Klub Čas točke kazenske končne točke
1. Mojca Studen DPD BLED 4:59 59,8 0 59,8
2. Andrejka Šavron PLK 2:52 34,4 2 32,4
Dinamika s plavutmi – ženske
Tekmovalka Klub Dolžina čas točke kazen. točke končne točke
1. Andrejka Šavron PLK 79m 1:10 39,5 0 39,5
2. Mojca Studen DPD BLED 78m 1:25 39,0 0 39,0
Dinamika brez plavuti – ženske
Tekmovalka Klub Dolžina čas točke kazen. točke končne točke
1. Andrejka Šavron PLK 63m 1:27 31,5 0 31,5
2. Mojca Studen DPD Bled 50m 1:15 25,0 0 25,0
SKUPAJ STA + DYN + DNF – Moški
Tekmovalec Klub STA + DYN + DNF = končne točke
1. Aleš Mencinger NOVASUB 75,6 48,0 34,0 157,6
2. Sandi Bitenc PDM 59,6 53,0 41,0 153,6
3. Luka Pengov ŠD SAPA 54,2 50,0 42,5 146,7
4. Matej Mihailovski ŠD SAPA 54,2 49,5 37,5 141,2
5. Mitja Štampfer PDM 24,2 59,0 45,0 128,2
6. Tomaž Cepak PLK 62,0 37,5 25,0 124,5
7. Jure Daič PDM 63,6 57,0 DQ 120,6
8. Primož Šauperl PDM 60,6 55,0 115,6
9. Aleš Seliškar ŠD SAPA DQ 45,0 33,0 78
Miha Pribošič 57,0 43,0 37,0 137
SKUPAJ STA + DYN + DNF – Ženske
Tekmovalec Klub STA + DYN + DNF = končne točke
1. Mojca Studen DPD BLED 59,8 39,0 25,0 123,8
2. Andrejka Šavron PLK 32,4 39,5 31,5 103,4
SKUPAJ STA + DYN + DNF – KLUBI
Klub STA + DYN + DNF = končne točke
1. PD MARIBOR 63,6
60,6
59,0
57,0
45,0
41,0
326,2
2. ŠD SAPA 54,2
54,2
50,0
49,5
42,5
37,5
287,9
3. PLK 62,0
32,4
37,5
39,5
25,0
31,5
227,9
4. NOVASUB KAMNIK 75,6 48,0 34,0 157,6
5. DPD BLED 59,8 39,0 25,0 123,8
(6.)

DOKUMENT PRVENSTVA:

PLK_Koper_1065 SAPA_Koper_1064 SPZ_1066