Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

. . rekordi HPPP

 
Rekordi Republike Slovenije v hitrostnem plavanju s plavutmi in potapljanju (zadnjič ažurirano: 5.7.2006)

Mednarodne rezultate v HPPP dobite tudi na naslovu: CMAS – WUF – World Underwater Federation – Finswimming – Nage avec Palmes

 

Legenda: FS – plavanje s plavutmi, IM – hitrostno potapljanje, AP – plavanje na dah

MOŠKI ČLANI
Disciplina Priimek Ime Čas Datum Kraj
50m FS Podlesnik Rok (PD Maribor) 00:18,65 1996 Liberec (CZ)
100m FS Vid Štiglic (PD Maribor) 40,61 2006/apr/1 Ravenna (ITA)
200m FS Grošeta Robi (PD Maribor) 01:33,67 1997 Bari (ITA)
540m FS Grošeta Robi (PD Maribor) 03:26,22 1995 Kranj (SLO)
800m FS Grošeta Robi (PD Maribor) 07:12,46 1994 Dong Guan (CHN)
540m FS Bratuša Andrej (PD Maribor) 14:09,41 1994 Dong Guan (CHN)
100m IM Jan Borut (Norik SUB) 00:37,72 2001 Eger (HUN)
540m IM Jan Borut (Norik SUB) 03:20,46 2001 Eger (HUN)
800m IM Jan Borut (Norik SUB) 07:46,41 2001 Sisak (CRO)
50m AP Podlesnik Rok (PD Maribor) 00:16,55 1997 Monpellier (FRA)
4x100m FS Reprezentanca Slovenije: Grošeta, Prodan, Jan, Podlesnik 02:45,07 1997 Monpellier (FRA)
4x200m FS Reprezentanca Slovenije: Grošeta, Prodan, Jan, Podlesnik 06:36,70 1997 Monpellier (FRA)
Moški mladinci – B
Disciplina Priimek ime Rojen Čas Datum kraj
50m FS Podlesnik Rok (PD Maribor) 1979 18,65 1996 Liberec (CZ)
100m FS Vid Štiglic (PD Marbor) 1989 40,61 2006/apr/1 Ravenna (ITA)
200 m FS Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 01:34,24 1995/jun/ Kranj (SLO)
540m FS Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 03:26,22 1995/jun/ Kranj (SLO)
800m FS Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 07:12,46 1994/okt./29 Dong Guan (CHN)
1500m FS Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 14.29,90 1994/nov./6. Bratislava (SVK)
100 m IM Mitja Štiglic (PD Maribor) 1985 39,07 2002/jul./19 Debica (POL)
500m IM Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 03.45,12 1994/nov./6. Bratislava (SVK)
800m IM
50 m AP Vid Štiglic (PD Marbor) 1989 16,90 2006/apr/2 Ravenna (ITA)
4x100m FS PD Maribor, (Podesnik R., Gršeta R., Gornje S., Plajnšek G.) ekipa 03.12,07 1993/sept./26. Minsk, Belorusija
4x200m FS Reprezentanca Slovenije (Grošeta R., Kržič G., Plajnšek G., Podlesnik R.) ekipa 07.00,14 1992/sept./5. Lyon (FRA)
Fantje kadeti – C, D
Disciplina Priimek ime Rojen Čas Datum kraj
50 m FS Vid Štiglic (PD Maribor) 1989 18,95 2004/jul./20 Eger (HUN)
100 m FS Vid Štiglic (PD Maribor) 1989 42,8 2004/jul./21 Eger (HUN)
200m FS Vid Štiglic (PD Marbor) 1989 01.37,14 2004/jul./22 Eger (HUN)
400m FS Vid Štiglic (PD Marbor) 1989 03.38,26 2004/jul./24. Eger (HUN)
800m FS Grošeta Robi (PD Marbor) 1978 07.43,55 1993/sept./3. Lyon (FRA)
1500m FS
100m IM Podlesnik Rok (PD Marbor) 1979 45,95 1993/jun./5. Maribor (SLO)
400m IM
800m IM
50m AP Vid Štiglic (PD Maribor) 1989 00.17,90 2004/jul./25 Eger (HUN)
4x100m FS PD Maribor ekipa 03.36,23 1993/jun./7. Maribor (SLO)
4x200m FS PD Maribor ekipa 07.43,55 1993/jun./7. Maribor (SLO)

 

ŽENSKE ČLANICE
Disciplina Priimek Ime Čas Datum Kraj
50m FS Grgurevič Neža (Norik SUB) 00:22,74 1999 Athens (GRE)
100m FS Počivalšek Brina (PD Maribor) 00:47,81 2005 San Marino (ITA)
200m FS Počivalšek Brina (PD Maribor) 01:44,69 2005 San Marino (ITA)
400m FS Počivalšek Brina (PD Maribor) 03:37,51 2005 San Marino (ITA)
800m FS Počivalšek Brina (PD Maribor) 07:36,09 2005 San Marino (ITA)
1500m FS Počivalšek Brina (PD Maribor) 15:03,39 2005/nov/19 Zagreb (CRO)
100m IM Grgurevič Neža (Norik SUB) 00:46,10 1999 Ljubljana (SLO)
400m IM Mulej Urša (Norik SUB) 04:12,69 1994 Dong Guan (CHN)
800m IM Krašovec Tina (DRM Ljubljana) 08:45,69 1989 Beograd (YU)
50m AP Kostionov Anamarija (PD Nemo) 00:20,57 2004 Eger (HUN)
4x100m FS Reprezentanca Slovenije: Mulej, Pahernik, Mladenovič, Breznikar 03:30,12 1995 Tampere (FIN)
4x200m FS PD Maribor 07:49,90 1994 Maribor (SLO)
Ženske mladinke – B
Disciplina Priimek ime Rojena Čas Datum kraj
50m FS Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 00.22,85 2004/jul./25. Eger (HUN)
100m FS Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 49,45 2004/jul./21 Eger (HUN)
200 m FS Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 01:49,2 2004/feb./28 Maribor (SLO)
400 m FS Anamarija Kostiov (PD Nemo) 1987 03:51,3 2004/jul./22 Eger (HUN)
800 m FS Anamarija Kostiov (PD Nemo) 1987 08:09,5 2004/jul./23 Eger (HUN)
1500 m FS Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 16:34,0 2003/jun./7 Maribor (SLO)
100m IM Brina počivalšek (PD Maribor) 1987 54,61 2004/feb./28 Maribor (SLO)
400m IM Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 04:41,8 2004/feb./29 Maribor (SLO)
800 m IM
50 m AP Anamarija Kostiov (PD Nemo) 1987 20,57 2004/jul./23 Eger (HUN)
4x100m FS PD Maribor (Grčar T., Štebih N., Strniša J., Likar P.) ekipa 03.48,63 1993/sept./25. Minsk, Belorusija
4x200m FS PD Maribor ekipa 09.15,70 1993/jan./26 Maribor (SLO)
Deklice kadetinje – C, D
Disciplina Priimek ime Rojena Čas Datum kraj
50m FS Urška Škof (PD Maribor) 1991 23,80 2006/maj./14 Kaposvar (HUN)
100m FS Urška Škof (PD Maribor) 1991 51,48 2006/apr./1 Ravenna (ITA)
200m FS Brina Počivalšek (PD Maribor) 1987 01:51,9 2002/nov./24 Bratislava (SVK)
400m FS Elena Habjanič (PD Maribor) 1992 4:02,56 2006/maj./14 Kaposvar (HUN)
800m FS Elena Habjanič (PD Maribor) 1992 8:40,41 2006/apr/2 Ravenna (ITA)
1500m FS Strniša Jana (PD Maribor) 1980 18.09,97 1994/nov./6. Bratislava (SVK)
100m IM
400m IM
800m IM
50m AP Urška Škof 1991 22,19 2006/apr./23 Split (CRO)
4x100m FS PD Maribor (Habjanič E., Jelen Š., Ferlč A.,Škof U.) ekipa 03.52,60 2006/apr./23. Split (CRO)
4x200m FS PD Maribor ekipa 09.15,70 1993/jan./26 Maribor (SLO)