Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

. . rezultati PL

600x-20041002-DPPLPiran-0029_1401Rezultati državnih prvenstev Slovenije v podvodnem ribolovu
 

 


 

 

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2018

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2017

PREGLEDNICA UVRSTITVE: EURO-AFRICAN CHAMPIONSHIP


REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2016

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2015

DP_PL_2015

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2014

DP_PL_2014

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2013

Rezultati DP

 

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2012

2012-rezultati

2012-ekipno

 

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2011

2011-rezultati

Državna uvrstitev – ekipno:
1. RPD Piran;
2. DPL Obala
3. Kraška mornarica

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2010

DP_PL_2010

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2009

DP_PL_2009

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2008

DP_PL_2008

REZULTATI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V PODVODNEM RIBOLOVU ZA LETO 2007

POSAMEZNO:

MESTO   PRIIMEK  IN  IME   DRUŠTVO PLAS. TOČKE TEŽ. TOČKE
      1. DEMŠAR  KRISTJAN PD  ANKARAN 6 39.682
      2. KRAJNIK  DUŠAN RPD  PIRAN 11 23.184
      3. MATIJAŠIČ  MORENO RPD  PIRAN 11 22.454
      4. RAPUŠ  ARIJAN PLK  KOPER 14 19.611
      5. KORPNIK  DIMITRIJ PLK  KOPER 43 12.884
      6. PIŠTOLJEVIČ  GORAN PLK  KOPER 46 8.401
      7. KOMADINA  DAMIR PLK  KOPER 49 6.795
      8. FINK  ALJOŠA PLK  KOPER 51 4.009
      9. ŠUMBERAC  KRISTIJAN PLK  KOPER 52 4.306
     10. PAHOR  MITJA RPD  PIRAN 52 3.889
     11. GERJEVIČ  IVAN POZEJDON  KRŠKO 67 11.266
     12. JELANČIČ  ZLATKO POZEJDON  KRŠKO 68 10.472
     13. KRMAC  BORIS PLK  KOPER 71 4.584
     14. DODIČ  MITJA PLK  KOPER 72 1.925
     15. PIRC  BRANKO OCTOPUS  KRŠKO 74 3.732
     16. KIŠ  KAROLJ POZEJDON  KRŠKO 75 1.828
     17. PAULOVIČ  MARKO PLK  KOPER 76 2.106
     18. KUKOVIČIČ  MATIJAŽ ARTEMIS  KRŠKO 76 1.816
     19. ŠPEH  TADEJ PLK  KOPER 77 2.039
     20. GAJŠAK  TONI ARTEMIS  KRŠKO 78 1.804
 21 – 41 ŠKOFIC  BOGDAN OCEAN  KRANJ 99 0
  MACCHI  GEMALDO RPD  PIRAN 99 0
  NIKOLIČ  DRAGAN POZEJDON  KRŠKO 99 0
  KARABAŠ  BOŠKO POZEJDON  KRŠKO 99 0
  CEPAK  TOMAŽ PLK  KOPER 99 0
  KREGAR  IZTOK PLK  KOPER 99 0
  POTOČNIK  TEO ARTEMIS  KRŠKO 99 0
  DRNOVŠEK  GAŠPER ARTEMIS  KRŠKO 99 0
  OGOREVC  TINE ARTEMIS  KRŠKO 99 0
  KABILOVIČ  ALEKSANDER PLK  KOPER 99 0
  BARTOL  SIMON PLK  KOPER 99 0
  ŠTIH  BOJAN POZEJDON  KRŠKO 99 0
  GERJEVIČ  ANTON OCTOPUS  KRŠKO 99 0
  ČARGO  TUGOMIR POZEJDON  KRŠKO 99 0
  VLADOVIČ  MARIN PLK  KOPER 99 0
  ŠPILER  ANDREJ POZEJDON  KRŠKO 99 0
  PALČIČ  DENIS PD  ANKARAN 99 0
  LIKAR  NEJC PLK  KOPER 99 0
  KLEVA  DAVID PLK  KOPER 99 0
  VALENČIČ  PETER PLK  KOPER 99 0
  MISCULIN  SEBASTJAN RPD  PIRAN 99 0

EKIPNO:

MESTO DRUŠTVO PLASMAN. TOČKE TEŽ. TOČKE
       1. RPD  PIRAN 15 49.527
       2. PLK   KOPER 15 40.896
       3. POZEJDON  KRŠKO 39  
       4. PD  ANKARAN 43  
       5. OCTOPUS  KRŠKO 57  
       6. ARTEMIS  KRŠKO 59  
       7. OCEAN  KRANJ 63  

 

 


Rezultati  3. Zaključnega  kroga  odprtega  dp  r  slovenije  v  podvodnem  ribolovu (Piran, 6. oktober 2007)

Mesto Priimek   in   ime Društvo  Težinske  točke
1. DEMŠAR   KRISTJAN  PD  ANKARAN 22.066
2. KORPNIK   DIMITRIJ  PLK  KOPER 10.990
3. MATIJAŠIČ   MORENO  RPD  PIRAN 8.879
4. KRAJNIK    DUŠAN  RPD  PIRAN 8.849
5. RAPUŠ    ARIJAN  PLK  KOPER 5.926
6. KOMADINA    DAMIR  PLK  KOPER 4.967
7. PIŠOLJEVIČ    GORAN  PLK  KOPER 3.851
8. ŠUMBERAC    KRISTJAN  PLK  KOPER 2.500
9. FINK    ALJOŠA  PLK  KOPER 2.121
10. PAULOVIČ    MARKO  PLK  KOPER 2.106
11. ŠPEH     TADEJ  PLK  KOPER 2.039
12. PAHOR    MITJA  RPD  PIRAN 1.971
13. – 20. MISCULIN    SEBASTJAN  RPD  PIRAN 0
  KRMAC    BORIS  PLK  KOPER 0
  BARTOL    SIMON  PLK  KOPER 0
  LIKAR     NEJC  PLK  KOPER 0
  VALENČIČ    PETER  PLK  KOPER 0
  KLEVA     DAVID  PLK  KOPER 0
  PALČIČ     DENIS  PD  ANKARAN 0
  MACALUSO    DOMENICO  SAN MARINO 0
       
  Glavni  sodnik :Ramušević  Sandi    
  Sodnik  pri  tehtanju : Štader  Ivan    

 

 


Rezultati državnega prvenstva Republike Slovenije v podvodnem ribolovu za leto 2006

POSAMEZNO:

Mesto Priimek in ime Društvo Plasmanske točke Težinski točke
1. PODGORŠEK ROBERT POZEJDON KRŠKO 2 24.069
2. MATIJAŠIČ MORENO RPD PIRAN 5 14.897
3. KRAJNIK DUŠAN RPD PIRAN 7 8.302
4. UKMAR ROBERT POZEJDON KRŠKO 8 12.411
5. MACCHI GEMALDO RPD PIRAN 13 8.989
6. ŠKOFIC BOGDAN P.D. OCEAN KRANJ 15 7.113
7. RAPUŠ ARIJAN PLK KOPER 31 6.165
8. DODIČ MITJA PLK KOPER 32 12.398
9. VALENČIČ PETER PLK KOPER 35 7.341
10. CEPAK TOMAŽ PLK KOPER 35 3.340
11. ŠUMBERAC KRISTJAN RPK PIRAN 36 2.500
11. PALČIČ DENIS PLK KOPER 36 2.500
11. KOMADINA DAMIR PLK KOPER 36 2.500
14. ŠPEH TADEJ RPD PIRAN 38 2.286
15. ŽIBERT BORIS POZEJDON KRŠKO 39 1.873
16. FINK ALJOŠA PLK KOPER 40 1.975
17. MIČOVIČ PETER PLK KOPER 41 1.829
18-43 PAVLOVIČ MARKO RPD PIRAN BREZ ULOVA
  DEMŠAR KRISTJAN RPD PIRAN    
  BARTOL SIMON RPD PIRAN    
  VLADOVIČ MARIN RPD PIRAN    
  KREGAR IZTOK PLK KOPER    
  ŠTEBLAJ IGOR PLK KOPER    
  PIŠTOLJEVIČ GORAN PLK KOPER    
  KLEVA DAVID PLK KOPER    
  KORPNIK DIMITRIJ PLK KOPER    
  ROMIH ANDREJ POZEJDON KRŠKO    
  GERJEVIČ ANTON OCTOPUS KRŠKO    
  ŠTIH BOJAN POZEJDON KRŠKO    
  MOHORIČ BORIS DPD BLED    
  KARABAŠ BOŠKO POZEJDON KRŠKO    
  PIRC BRANKO OCTOPUS KRŠKO    
  BRUN BOJAN DPD BLED    
  NIKOLIČ DRAGAN POZEJDON KRŠKO    
  DERNOVŠEK GAŠPER DPR ARTEMIS    
  GERJEVIČ IVAN POZEJDON KRŠKO    
  LONGO JANI POZEJDON KRŠKO    
  KIŠ KAROLJ POZEJDON KRŠKO    
  KAŠIČ MARKO POZEJDON KRŠKO    
  SOMRAK NIKO POZEJDON KRŠKO    
  LAMOVŠEK ROBERT PLK KOPER    
  ČARGO TUGOMIR POZEJDON KRŠKO    
  JELANČIČ ZLATKO POZEJDON KRŠKO    

 

EKIPNO:

Mesto DRUŠTVO Plasmanske točke
1. RPD PIRAN 10
2. POZEJDON KRŠKO 20
3. PLK KOPER 24
4. P.D. OCEAN KRANJ 92
  DPD BLED 129
  DPR ARTEMIS 129
  OCTOPUS KRŠKO 129

 


Rezultati državnega prvenstva Republike Slovenije v podvodnem ribolovu za leto 2005

I. krog: 14. 5. 2005: organizator PLK Koper (Slovensko morje)
II. krog: 4. 6. 2005: organizator DPR Pozejdon Krško (Cres, Lošinj)
III. krog: 1. 10. 2005: organizator RPD Piran (Slovensko morje)

 

POSAMIČNO:

Mesto Ime in priimek Društvo I.krog II.krog III.krog skupaj
1 Robert Podgoršek DPR Pozejdon Krško 2 1 2 5
2 Arijan Rapuš PLK Koper 5 3 1 9
3 Robert Ukmar DPR Pozejdon Krško 6 2 6 14
4 Jani Longo DPR Pozejdon Krško 9 4 5 18
5 Boris Žibert DPR Pozejdon Krško 7 7 13 27
6 Denis Palčič PLK Koper 13 12 3 28
7 Moreno Matijašič RPD Piran 3 6 43 52
8 Peter Valenčič PLK Koper 1 43 11 55
9 Kristjan Demšar RPD Piran 10 43 4 57
10 Gemaldo Macchi RPD Piran 8 43 9 60
11 Kristjan Šumberac RPD Piran 4 14 43 61
12 Dušan Krajnik RPD Piran 11 43 7 61
13 Bogdan Škofic Ocean Kranj 12 43 11 66
14 Marko Paulovič RPD Piran 43 17 8 68
15 Miloš Mišljenovič DRM Ljubljana 43 16 10 69
16 Ivan Gerjevič DPR Pozejdon Krško 43 5 43 91
17 Bojan Brun DPD Bled 43 8 43 94
18 Damir Komadina PLK Koper 43 9 43 95
19 Andrej Romih DPR Pozejdon Krško 43 10 43 96
20 Dragan Nikolič DPR Pozejdon Krško 43 11 43 97
21 Karolj Kiš DPR Pozejdon Krško 43 13 43 99
22 Dimitrij Korpnik PLK Koper 14 43 43 100
23 Anton Gerjevič DPR Octopus 43 15 43 101
24 Kukovičič Matjaž DPR Artemis 43 18 43 104
25 Tugomir Čargo DPR Pozejdon Krško 43 19 43 105
26 – 43 Aljoša Fink PLK Koper 43 43 43 129
26 – 43 Andrejka Šavron PLK Koper 43 43 43 129
26 – 43 Andromed Kocjančič Ocean Kranj 43 43 43 129
26 – 43 Bojan Štih DPR Pozejdon Krško 43 43 43 129
26 – 43 Boris Krmac RPD Piran 43 43 43 129
26 – 43 Boško Karabaš DPR Pozejdon Krško 43 43 43 129
26 – 43 Boštjan Pangerc DPD Bled 43 43 43 129
26 – 43 Branko Pirc DPR Octopus 43 43 43 129
26 – 43 Dejan Žajber DPR Artemis 43 43 43 129
26 – 43 Drago Jernej PDM Maribor 43 43 43 129
26 – 43 Gašper Dernovšek DPR Artemis 43 43 43 129
26 – 43 Gregor Starašinič DRM Ljubljana 43 43 43 129
26 – 43 Iztok Kregar PLK Koper 43 43 43 129
26 – 43 Marko Kašič DPR Pozejdon Krško 43 43 43 129
26 – 43 Niko Somrak DPR Octopus 43 43 43 129
26 – 43 Simon Bartol RPD Piran 43 43 43 129
26 – 43 Tomaž Cepak PLK Koper 43 43 43 129
26 – 43 Zlatko Jelančič DPR Pozejdon Krško 43 43 43 129

 

EKIPNO:

Mesto Društvo Pl. točk
1 DPR Pozejdon Krško 8
2 PLK Koper 16
3 RPD Piran 26
4 Ocean Kranj 99
5 DRM Ljublajna 101
6 DPD Bled 103
7 DPR Octopus Krško 109
8 DPR Artemis Krško 110
9 PDM Maribor 129

 


Rezultati 1. kroga DP v podvodnem lovu, 14. maj 2005

POSAMIČNO:

št Ime in priimek Klub neg. Točke tež.točke Razvrstitev
1 Peter Valenčič PLK 1 10.200 1
2 Robert Podgoršek POZEJDON 2 5.867 2
3 Moreno Matijašič RPD 3 5.845 3
4 Kristijan Šumberac RPD 4 5.500 4
5 Arijan Rapuš PLK 5 4.591 5
6 Robert Ukmar POZEJDON 6 4.423 6
7 Boris Žibert POZEJDON 7 3.851 7
8 Gemaldo Macchi RPD 8 3.740 8
9 Jani Longo POZEJDON 9 2.806 9
10 Kristijan Demšar RPD 10 2.502 10
11 Dušan Krajnik RPD 11 2.500 11
12 Bogdan Škofic OCEAN KRANJ 12 2.189 12
13 Denis Palčič PLK 13 1.989 13
14 Dimitrij Korpnik PLK 14 1.858 14
15 Bojan Štih POZEJDON 28 0  
16 Aljoša Fink PLK 28 0  
17 Željko Kozina PLK 28 0  
18 Aleksander Kabilovič PLK 28 0  
29 Iztok Kregar PLK 28 0  
20 David Kleva PLK 28 0  
21 Robert Kaluža PLK 28 0  
22 Marko Paulovič RPD 28 0  
23 Tomaž Cepak PLK 28 0  
24 Dragan Nikolič POZEJDON 28 0  
25 Boris Krmac RPD 28 0  
26 Marino Reinić RIBON NOVIGRAD 28 0  
27 Valter Sinković RIBON NOVIGRAD 28 0  
28 Andrejka Šavron PLK 28 0  


(na dokument PL-2005-05-18 Sodniško poročilo DP PL 1.krog, Koper, 14.5.2005 (108 K) …)

 


Rezultati državnega prvenstva Slovenije v podvodnem ribolovu za leto 2004

 

POSAMIČNO:

Zp Tekmovalec Društvo Pl. točke Tež. točke
1 Podgoršek Robert DPR Pozejdon Krško 5 15.502
2 Valenčič Peter PLK Koper 5 14.638
3 Krajnik Dušan RPD Piran 8 11.257
4 Rapuš Arjan PLK Koper 12 9.156
5 Ukmar Robert DPR Pozejdon Krško 13 8.986
6 Demšar Kristjan RPD Piran 17 7.799
7 Štih Bojan DPR Pozejdon Krško 24 3.678
8 Matijašič Moreno RPD Piran 45 16.872
9 Šumberac Kristjan RPD Piran 46 11.400
10 Karabaš Boško DPR Pozejdon Krško 50 2.500
11 Oven Davor Nova sub Kamnik 50 2.500
12 Macchi Gemaldo RPD Piran 52 5.794
13 Jernej Drago PD Maribor 52 2.070
14 Kabilovič Aleksander PLK Koper 54 3.767
15 Palčič Denis PLK Koper 55 3.396

 

EKIPNO:

Mesto Društvo Pl. točk
1 DPR Pozejdon Krško 13
2 RPD Piran 17
3 PLK Koper 20
4 Nova sub Kamnik 99
5 PD Maribor 101
6 – 8 Octopus Krško 132
6 – 8 DPD Bled 132
6 – 8 Ocean Kamnik 132