1V soboto 23.oktobra 2004 se prvi mednarodni turnir v podvodnem hokeju v letošnji sezoni za ljubljanski klub pH Ljubljana ni mogel končati bolje.Z zmago na 5. Piranha mednarodnem turnirju v podvodnem hokeju v mestu Pecs na Madžarskem, ki ga je organiziral tamkajšnji Piranha HUNderwater hockey club potjujejo odlično pripravljenost in motivacijo po mednarodni uveljavitvi.

Na turnirju, je sodelovalo 10 ekip iz šestih držav. Za Hokejiste Ljubljanskega kluba pH Ljubljana bi bila lahko usodna že prva igra z Škoti a so ljubljanski hokejisti z 3:0 povsem nadigrali igralce iz Škotske. Po končanem razigravanju je že kazalo na eno od prvih treh mest.
V razburljivem finalu pa so hokejisti pH Ljubljana z 1:0 premagali močno ekipo Calypsa iz Srbije in Črne Gore ter osvojili tako težko pričakovano prvo mesto. Tretje mesto je osvojila ekipa Vidrak iz Budimpešte.

Turnir je tokrat štel tudi za na novoustanovljeno Alpsko ligo, ki združuje 15 ekip iz petih držav vendar zanimanje za ligo narašča tako da je razširitev le še vprašanje časa.Upajmo, da se bo alpska liga razvila ter zajela čim več klubov ter bomo tako dobili močno mednarodno ligaško tekmovanje na katerih si bodo lahko podvodni hokejisti nabirali izkušnje za evropska in svetovna prvenstva.